Praktické tipy, jak zlepšit energii v každé místnosti

Útulný, pěkný, příjemný, příjemně zařízený. Mohli bychom jej všechny zahrnout pod jménem dobré energie. Je to základ pro to, abychom se v místnosti cítili dobře. Pracujte bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyň, obývací pokoj nebo dokonce ložnici nebo koupelnu. Používejte obecně platné tipy, které jsou považovány za základ příjemných pocitů.

V neposlední řadě, ale malování by mělo být poslední věcí, kterou děláte v novém domě. Proč? Protože máte myšlenku na zařízení, najdete zajímavé místo, skříňky a nástěnné barvy by měly odpovídat všemu. Pokud nejprve natřete stěny, budete je hledat v dobrém stínu a to může znamenat, že budete muset nechat mnoho věcí, které vás chytají v srdci mimo dům. Dobrá energie vyvstává, když děláte bytový nábytek a vyladíte s nim i ostatní věci.

Nechte vzduch, je velmi důležitý. A s tím volný prostor. V místnosti, kde je nábytek nábytkem, nebude příjemná atmosféra. Věřte, že je méně a nezapomeňte oslňovat monotónní sedadla, židle a stoly, které zdobí barvy přírody. Je to nabíječka čisté energie.

Uspořádání nábytku na koberci. Existujú tři způsoby, jak položit nábytek na kusový koberec, aby to vypadalo pěkně. V prvním případě uložíte všechno na území válečníka. Působí to luxusně, ale pozor, všechny předměty musí koberec převyšovat alespoň o 20 centimetrů. Nejkratší vynikne, pokud je koberec velký. Při malých kobercích je vhodné umístit sezení mimo koberec a v jeho středu instalovat například jen stolík. Třetí možností je ukotvení sezení předníma nohama za hranicí koberce a zadní nechat mimo něj. Ideální pro modelové koberce.

Nebuďte monotematická. Všechno v jednom tónu bude fungovat dokonale jako pavilon v muzeu, ale nebude to dobrá energie. Vytvářejí jen zajímavé změny, kontrasty, když na námořnickou položíte hloupou zelenou. Ne proto, že chcete experimentovat, ale proto, že překvapivé kombinace vždy vytvářejí nálady a emoce.

Ignorujte princípy.
Možná jste to už zažili u babičky, u kamarádky, která kašle na design, ale přišli jste k někomu do bytu a cítili pozitivní energii. To přesně je zvláštnost bytů, které ignorují všechno a řídí se srdcem, styly podřizují kreativitě. Dětská malba v rámečku na stěně obývacího pokoje by měla působit jako pěst na oko, ale najednou vysílá dobré vibrace a vy se cítíte jako doma. Jak máte chuť něco v bytě změnit, přetvořit a vložit do toho kousek sebe, jděte do toho, budete se cítit lépe, jako byste měli vše dokonale podle designérského pravítka.

Srpen 25, 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *