Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Čvc 1, 2015 in E-shopy, Móda |

Elegantní těhotenské oblečení nejen do společnosti

Styl, vášeň a elegance. I toto spojení může být pro dámu aktuální i v případě, že je těhotná. Těhotenství není žádným otěhotenství mezením, aby vypadala stále neodolatelně a přitažlivě. Pomoci v tom však může vhodné elegantní těhotenské oblečení. To by mělo být nejen atraktivní na pohled, ale zároveň velmi pohodlné a příjemné na nošení. A právě takové vám představíme.

Těhotenské šaty

Snad nejčastější formou oblečení do společnosti jsou těhotenské šaty. Ty jsou v obchodech s módou pro těhulky dostupné také v elegantní verzí, nejen jako vytahané domácí oblečení. Střih těchto šatů je však mírně upraven tělu ženy, která je těhotná tak, aby se v nich cítila příjemně během celého večera či dokonce noci. Těhotenské šaty nikde neotlačíte, dokonce ani na bříšku. To je zajištěno jejich přestřižením pod prsy a následně mírným rozšířením. Bříško se tedy nejen mírně zakryje, ale nebude něj ani nic tlačit. Elegantní těhotenské oblečení ve formě šatů je navíc vyhotovené většinou z přírodních materiálů, a proto bude velmi dobře odvětrávat celé tělo. V současnosti jsou dostupné mnohé modely společenských šatů pro těhotné, díky čemuž nebude mít určitě žádná dáma problém vybrat si to nejvhodnější pro sebe.

Nezapomínejte ani na svého partnera

Elegance se však nenosí jen do společnosti. I v období těhotenství nesmíte zapomínat na svého partnera a občas ho poctít příjemným pohledem na vás v atraktivní spodním prádle. Sice si v těhotenství nemůžete dovolit žádné vyzývavé kousky, ale přesto spodní prádlo pro těhotné ukrývá řadu elegantních modelů se špetkou vášně. Bílá či černá krajkové podprsenka s kalhotkami ve stejném provedení určitě nenechá chladného žádného muže.
Nezapomínejte, že i v těhotenství můžete být atraktivní. Vybavte se i vy elegantním těhotenských oblečením, které určitě využijete.