Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Říj 6, 2016 in Ubytování |

Romantické hotely v České republice

Procházky v historických zámeckých zahradách, večeře v altánku osvíceném jen svíčkami, špičkové wellness centra, kde je rozmazlování na denním pořádku
Praha – luxus v selském stylu pod Pražským hradem

Čtyřhvězdičkový Romantik hotel U raka nabízí spojení luxusního zázemí s romantikou uliček Staré Prahy. Intimní atmosféru hotelu postaveného v selském stylu umocňuje otevřený oheň ve vnitřních prostorách hotelu, zahrada plná bylinek i luxusní, ale zároveň velmi útulné interiéry hotelových pokojů. Historie domu U raka, jehož je hotel součástí, se datuje až do roku 1739, kdy byly na tomto místě postavené stáje. Celý areál hotelu je registrovanou kulturní památkou a uchvátí svou jedinečnou atmosférou i polohou v samém srdci Prahy. Součástí hotelu je umělecká galerie.

Aristokratické tradice v zámeckých komnatách Středních Čech

Ekologický pětihvězdičkový zámecký hotel Chateau Mcely se těší výsostnému postavení. Elegantní zámecké interiéry, prostory vinného sklípku ze 17. století i místních luxusních lázní využívají po celý rok hosté žádající nejvyšší kvalitu služeb. 23 zámeckých hotelových pokojů a apartmánů, venkovní restauraci Piano Nobile (vítěz národní soutěže o nejlepší restauraci) i zámecký park s vnější vířivkou a saunovým domem využívají každý rok snoubenci, neoblomní romantici i milovníci luxusní wellness dovolené.