Pages Menu
Categories Menu

Posted by on Kvě 24, 2012 in Zdraví |

Těhotenství je IN

Chceme děťátko!

Chceme děťátko! Tato věta se velmi snadno vysloví, ale ne vždy se tak snadno a rychle naplní. Touha po děťátku je velmi silná, hlavně pokud si to pár naplánuje. Jen jako všude, tak i zde platí zákon schválnosti, který krásně plány dvojice může mírně narušit. Stále více v dnešní době zjišťujeme, že založení rodiny není až tak snadná a přirozená věc, jako tomu bylo v případě našich rodičů, či prarodičů. Naše stránka o TĚHOTENSTVÍVám může k této touze trošičku dopomoci. Dozvíte se na ní, kdy je největší pravděpodobnost otěhotnět, jak to vy sama můžete ovlivnit, co byste měla dělat před tím než se o samotné těhotenství začnete pokoušet a dozvíte se i to, co dělat, když se Vám otěhotnět nepodaří.
Jsme těhotná!

Vaše pravidelná menstruace Vám už zpoždění pár dní a Vy se cítíte jaksi jinak a poslední dny se v mysli pohráváte s myšlenkou, že byste mohla být těhotná? Pokud je tomu tak, tak je nejvyšší čassi udělat těhotenský test! Výsledek testu je jasně pozitivní a Vy nevíte, co se s Vámi bude nyní dít? Pocity nesmírného štěstí a radosti se často krát střídají s úzkostí a strachem. To je naprosto normální a přirozené! Nemusíte se ničeho obávat! My se Vám pokusíme jasně, stručně a hlavně srozumitelně popsat, s čím vším se v průběhu těhotenství můžete setkat. Co ještě patří do fyziologie a co je už považováno za problém, se kterým musíte vyhledat lékaře. Dozvíte se vše o tom, jak se týden po týdnu bude nejen Vaše tělo měnit ale především, jak se bude vyvíjet vaše děťátko a co už všechno bude v daném týdnu těhotenství ovládat.
Blíží se den “D”!

Příchod nového člena rodiny Vám od základu změní Váš dosavadní život. Pocity nesmírného štěstí se mohou setkávat s obavami, zda jste to vůbec schopni zvládnout. Odpověďzní ANO! Už několik milionů dvojic před Vámi to zvládlo a Vy určitě nebudete výjimkou. Na Naší stránce naleznete informace o tom, jaké věci si musíte zabezpečit před porodem, co všechno budete potřebovat do porodnice. Stejně Vám přiblížíme možnosti a způsoby vedení porodu, který si spolu s porodníkem můžete zvolit a zmíníme se v krátkosti io tom, jaké komplikace se během porodu mohou objevit.
Mám otázku!

Po přečtení stránky máte stále pocit, že nebyly zodpovězeny všechny Vaše otázky? I je tomu tak, tak neváhejte a zeptejte se Nás: Online zdravotní poradna . V těhotenské poradně Vám velmi rádi a ochotně poradíme, vysvětlíme a zodpovíme jakoukoliv Vaši otázku, zda dotaz. Výhodou poradny je hlavně to, že kromě odpovědi specialisty na Váš dotaz, může reagovat i laická veřejnost. Tak se můžete seznámit s jinými maminkami s podobným problémem a vzájemně si pomoci, poradit či povzbudit!